Roku Customer Support Number 1-877-219-8032 USA – FIFA 19 | BLACK FRIDAY | NAJWIĘKSZY CRASH MARKET W ROKU | JAK SIE PRZYGOTWAC W CO ZAINWESTOWAC 🔥🔥🔥

Video is ready, Click Here to View ×


If you are looking for the Roku Customer support then you are at the right place. We are the best Roku Customer service provider across USA. You only need to dial our

Roku Customer Support Number 1-877-219-8032

to resolve your printer issues

44 Comments

 1. Czyli najlepiej kupować karty w black friday i te które kupiliśmy podczas Black friday sprzedać z 1-2 dni po evencie tak?

 2. Ej wczoraj trafiłem pique i jak myślisz czekać żeby to sprzedać ten miesiąc czy nie bo skład mam zaebisty i 50 k wolnych monet co zrobić ?

 3. Czyli wszystkich wartościowych kart ze składu mam się pozbyć gdzieś do około 5-10 listopada ? takich jak fernandinho, talisca in form, czy hugo loris ?

 4. Jeżeli chodzi o sbc to wątpię że dadzą te same co w zeszłym roku. Ja już się tak przejechałem jak chciałem to zrobić w 18 biorąc za przykład 17 – m.in. Dzień świętego Patryka… nakupowalem irlandczykow a tu dupa, tylko stracilem…

 5. Nie rozumiem tej logiki, sprzedać teraz, kupic za dwa tygodnie i znow sprzedać. Na samej prowizji strace wszystko co miałbym zyskać.

 6. Mam pytanie Skład sprzedać teraz sie opłaca okej alee Karty sprzedać tydzień po black friday XD ? bo jest najwyższy półap wysokich kart xd?

 7. Mordeczko!!! Bo ja tom se zrobił takie, no sybycy ochroń zamek i se trafiłem prawie Polaka rodaka Felipe Luis i on po ok. 15k chodzi a karty tanieją bo też trafiłem takiego Alliego (Ale ta FIFA mnie teraz rozpieszcza. Bailly, Alli i Luis no ja nwm co z takim majątkiem zrobić w Gullita zainwestuje chyba ) który chodził po prawie 20k a teraz 13k to ja tak o porade

 8. Fajny materiał w dobrym momencie. Ac o myslisz o kartach scream lub ifach takich jak hulk, lucas hernandez if? Ify tez bedzie dotyczyc?

 9. A jak mam informa Ben yedera i Hernandeza na śo to opłaca mi się ich sprzedawać przed black friday ? Bo kupiłem pierwszego w 60 k a drugiego za 80k. Ich ceny podskoczyły do 150-180 k. (gram nimi)

 10. Dobrze Tonras rządzasz klubem, też zacząłem otwierać brązowe paczki i robiąc tą brązową wymianę ale z lig których w zeszłym roku nie było SBC ligowe, to jest naprawdę opłacalne. Kupujesz fifa pointsy na tym koncie?

 11. sprzedac sklad teraz juz. odkupic 14-15 listopada. tego 14-15 zainwestowac w karty 83, 84 i w ify jak mi zostanie hajsu i sprzedac je w black friday?

 12. Czyli aby wyjść na plus lub nie stracić to sprzedać cały sklad ,zawodników powyżej 84 ovr, tak? W moim przypadku to vertonghen, sanchez, van dijk, aguero, fabinho, fernandinho, (Jesus?), alli? A niższych overalli nie ruszać ?

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *